Przyczepka towarowa:

PRZYCZEPKA TOWAROWA:

przyczepka na wynajem

Wynajęcie przyczepy towarowej 750kg z plandeką 2,63 m długości.

10 PLN /godz.+5 PLN nast.

40 PLN / doba

65 PLN / weekend /piątek 20:00 – poniedziałek 08:00/

200 PLN /tydzień

Od wypożyczającego jest pobierana kaucja zwrotna w wysokości: 100 PLN

Do każdej przyczepy istnieje możliwość wypożyczenia pasów (wliczane w kaucję)
Home BRAMY GARAĹťOWE

BRAMY - rodzaje

 

  • BRAMY SEGMENTOWE to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających uĹźytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu moĹźna zatrzymać pojazd na podjeĹşdzie bezpośrednio przed bramą.

(FOTO-GALERIA)

 

  • BRAMY UCHYLNE to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garaĹźu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

 

(FOTO-GALERIA)

 

  • BRAMY ROLETOWE są doskonałą propozycją dla wszystkich, ktĂłrzy cenią komfort i wygodę uĹźytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposaĹźone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garaĹźu.

 

(FOTO-GALERIA)

 

  • BRAMY PRZEMYSŁOWE to wyroby przeznaczone do obiektĂłw przemysłowych, np. hal, garaĹźy podziemnych. W zaleĹźności od przeznaczenia, wymagań klienta oraz moĹźliwości montaĹźowych moĹźemy zastosować róşne rozwiązania.

 

(FOTO-GALERIA)


  • OGRODZENIE to element posesji, ktĂłry nie tylko zabezpiecza naszą działkę przed osobami postronnymi, ale rĂłwnieĹź stanowi element dekoracyjny. Rodzaj ogrodzenia dobieramy, w zaleĹźności od tego czy jest to posesja prywatna, czy teren przemysłowy.

(FOTO-GALERIA)

 

NAPĘDY AUTOMATYCZNE stosowane do wszystkich rodzajów bram, to niezastąpiona pomoc, dzięki której, ich obsługa staje się miłym obowiązkiem. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów w swojej ofercie posiadamy wyroby kilku sprawdzonych producentów.

 

 

Współpracujemy:
FIRMY:

PRZEDSTAWICIELSTWO:


AUTOMATYKA:

OPTIMUM
NICE
SOMFY
BRAMY GARAĹťOWE
BRAMY PRZEMYSŁOWE
OGRODZENIA
KAJA Police-Szczecin
BRAMY GARAĹťOWE
BRAMYKAJA.PL