Przyczepka towarowa:

PRZYCZEPKA TOWAROWA:

przyczepka na wynajem

Wynajęcie przyczepy towarowej 750kg z plandeką 2,63 m długości.

10 PLN /godz.+5 PLN nast.

40 PLN / doba

65 PLN / weekend /piątek od 20:00 - poniedziałek do 08:00

200 PLN /tydzień

Od wypożyczającego jest pobierana kaucja zwrotna w wysokości: 100 PLN

Do każdej przyczepy istnieje możliwość wypożyczenia pasów (wliczane w kaucję)
Home BRAMY GARAŻOWE

BRAMY - rodzaje

* * *

  • BRAMY SEGMENTOWE to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

(FOTO-GALERIA)

* * *

  • BRAMY UCHYLNE to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowiątradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

* * *

(FOTO-GALERIA)

* * *

  • BRAMY ROLETOWE sądoskonałą propozycjądla wszystkich, którzy ceniąkomfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

* * *

(FOTO-GALERIA)

* * *

  • BRAMY PRZEMYSŁOWE to wyroby przeznaczone do obiektów przemysłowych, np. hal, garaży podziemnych. W zależności od przeznaczenia, wymagać klienta oraz możliwości montażowych możemy zastosowaćróżne rozwiązania.

* * *

(FOTO-GALERIA)


  • OGRODZENIE to element posesji, który nie tylko zabezpiecza naszą działkę przed osobami postronnymi, ale również stanowi element dekoracyjny. Rodzaj ogrodzenia dobieramy, w zależności od tego czy jest to posesja prywatna, czy teren przemysłowy.

(FOTO-GALERIA)

NAPĘDY AUTOMATYCZNE stosowane do wszystkich rodzajów bram, to niezastąpiona pomoc, dzięki której, ich obsługa staje się miłym obowiązkiem. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów w swojej ofercie posiadamy wyroby kilku sprawdzonych producentów.

Współpracujemy:
FIRMY:

PRZEDSTAWICIELSTWO:


AUTOMATYKA:

OPTIMUM
NICE
SOMFY
BRAMY GARAŻOWE
BRAMY PRZEMYSŁOWE
OGRODZENIA
KAJA Police-Szczecin
BRAMY GARAĹťOWE
BRAMYKAJA.PL